Zagrebačka vatrogasna utrka

®DVD Prečko

DVD Prečko Zagreb Dana 22.03.2020. organizira 2. Zagrebačku vatrogasnu utrku za sve vatrogasce koja će se održati u sklopu 5. Zagrebačkog polumaratona u cilju promocije sporta i vatrogastva. Ovom se utrkom želi istaknuti važnost zdravog života i fizičke spremnosti za brojne izazove koje vatrogasce očekuje pri obavljanju svakodnevnih zahtjevnih intervencija. Pravo sudjelovanja ostvaruju svi aktivni vatrogasci, dobrovoljni i profesionalni, članovi stručnih službi vatrogasnih postrojbi, te umirovljeni vatrogasci.

Cestovna utrka na 5 km

Start je u 8:50h na zapadnom kolniku hrvatske bratske zajednice nasuprot NSK-a te se trči se prema sjeveru do ulice Grada Vukovara te se okreće na istočni kolnik preko Mosta slobode sve do ulice Jozefa Antalla gdje se te nazad prema NSK gdje je ciljna ravnina.

Proglašenje pobjednika: 11 sati na glavnoj pozornici.
Trči se prema jugu Mostom slobode, do Avenije Dubrovnik zapadnim kolnikom i nazad istočnim kolnikom do ulice Grada Vukovara te nazad u cilj.

PRIJAVA:

Prijave se vrše isključivo putem slijedećeg linka :

Unutar linka izaberite dionicu “Vatrogasci 5 km” ,te pod rubrikom klub napišite postrojbu JVP/DVD
Prijave se zaprimaju do 15.03.2019.god., nakon toga datuma neće se primati prijave!

Startnina:80 kn
Startni paket uključuje:
• Startni broj i čip (brojevi se ne vraćaju)
• Okrjepu za vrijeme i nakon utrke
• Vrećicu za tenisice
• Pamučnu majicu s logom utrke

NAGRADE:

1. 1 mjesto u ukupnom poretku (M )- plaketa
2. od 1 – 3 mjesta u kategoriji ( M )- medalje
3. 1 mjesto u ukupnom poretku (Ž )- plaketa
4. od 1 – 3 mjesta u kategoriji, ( Ž )- medalje
5. Plaketa za najbolju postrojbu ( ekipa 3 člana )
Uz plakete i medalje dolaze i nagrade od sponzora koje ćemo objaviti naknadno.
Osvajači nagrada u ukupnom poretku ne konkuriraju za nagrade u kategorijama.

PODACI ZA UPLATU:

Atletski klub Maraton 2000
Prilaz V. Holjevca 6A
47000 Karlovac
Bank/Swift Code: ZABAHR2X
Svrha uplate: Uplata kotizacije za utrku – ime i prezime uplatitelja
Ukoliko DVD uplaćuje za više članova potrebno je navesti naziv svih sudionika na uplati

Za sva dodatna pitanja u vezi utrke možete poslati u inbox stranice DVD Prečko Zagreb ili na mobitel kontakt osoba.

Kontakt osobe:

Dario Dodig 091/6930-382